Firma Banach Outsourcing świadczy kompleksowe usługi w zakresie outsourcingu finansowo-księgowego oraz płacowo-kadrowego, zarządzania kapitałem ludzkim (HCM) i rozwoju kadr, doradztwa podatkowo-prawnego oraz gospodarczego, a także konsultingu procesów biznesowych. Współpraca między interdyscyplinarnymi zespołami daje możliwość rozwoju, realizacji procesów u obsługiwanych klientów i poznawania biznesu.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

ASYSTENT/KA DS. KSIĘGOWYCH

Miejsce pracy: Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych oraz uzgadnianie sald
  • Prawidłowe i terminowe przetwarzanie dokumentacji księgowej
  • Sporządzanie raportów i zestawień finansowych na bazie zaksięgowanych dokumentów
  • Prowadzenie obsługi bankowej- księgowanie i importowanie wyciągów bankowych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe. Preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki, prawo
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie, umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność organizowania własnej pracy i ustalania priorytetów przydzielonych zadań
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

OFERUJEMY:

  • Kartę Multisport
  • Pakiet Medyczny Luxmed
  • Pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole specjalistów przy użyciu różnych programów księgowych, w tym w systemie ERP
  • Pracę w przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów
  • Możliwość ciągłego rozwoju
  • Obsługa firm prowadzących działalność na terenie Polski i na arenie międzynarodowej
  • Wsparcie biegłego rewidenta i doradcy podatkowego
  • Szkolenia językowe
  • Szkolenia z zakresu księgowości, podatków, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Siedziba firmy w centrum Poznania
  • Coroczny wyjazd integracyjny

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Banach Outsourcing z siedzibą przy ulicy Tylne Chwaliszewo 25 | 61-103 Poznań dobrowolnie przekazanych w celu aktualnej i przyszłej rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych)"
Kontakt: kadry@banachoutsourcing.pl, tel. 690 007 546