Stowarzyszenie ETAP z siedzibą w Poznaniu, poszukuje pracownika na stanowisko:

Główna księgowa/ główny księgowy

Zakres obowiązków:

  • Bieżące opisywanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • Kontrola i uzgadnianie kont księgowych
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, informacja dodatkowa), sprawozdań do GUS
  • Sporządzanie deklaracji finansowych, deklaracji CIT, VAT
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji
  • Przygotowywanie raportów
  • Wykonywanie przelewów bankowych
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum 2- letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku Głównej księgowej/ głównego księgowego
  • znajomość obsługi spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz stowarzyszeń
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości
  • obsługa programów księgowych - mile widziana obsługa programów INSERT
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych w zakresie CIT i VAT
  • mile widziane doświadczenie w rozliczaniu projektów unijnych

Oferujemy:

  • umowa o pracę w wymiarze: 1 etat
  • stabilność zatrudnienia
  • stałą możliwość podnoszenia kwalifikacji i umiejętności
  • ciekawą pracę w stale rozwijającej się organizacji

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny

Aplikacje prosimy przesyłać do 06 marca 2020 roku w formie elektronicznej na adres: etap@etap.org.pl w tytule wiadomości wpisując: „rekrutacja–główna księgowa/ główny księgowy”. Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.