Miejsce pracy: Sobota k/Poznania

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółki
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, raportów i danych do analiz finansowych
  • Kontrola kosztów, inwestycji oraz przepływów pieniężnych
  • Tworzenie struktury centrów przychodowo-kosztowych
  • Optymalizacja procesów księgowych
  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości oraz przestrzeganie procedur księgowo-podatkowych
  • Zarządzanie kilkuosobowym działem księgowości
  • Monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz ich stosowanie
  • Ścisła współpraca z działem controllingu

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość).
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomości przepisów prawa podatkowego,
  • Znajomości Ustawy o Rachunkowości, Ustawy o VAT,
  • Bardzo dobra znajomość zintegrowanych programów oraz procesów finansowo-księgowych
  • Doświadczenie na stanowisku Księgowego w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy, dokładność, sumienność
  • Samodzielność w działaniu, umiejętność kierowania zespołem pracowników.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • Możliwość doskonalenia wiedzy i kompetencji
  • Stabilne zatrudnienie
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Kawa / herbata
  • Parking dla pracowników

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie wysyłając swoje CV na adres: rekrutacja@pozbruk.pl

W treści maila prosimy podać informacje dot. oczekiwania miesięcznego wynagrodzenia brutto oraz

od kiedy może Pani/Pan rozpocząć pracę.