ATM PROGRESS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Biuro Rachunkowe z siedzibą w Rokietnicy, poszukuje pracownika na stanowisko Kadrowa/ Księgowa. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Kadrowa / Księgowa

Lokalizacja: Rokietnica, okolice Poznania

Zakres zadań:

  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
  • Sporządzanie dokumentacji ZUS, PIT, PFRON, GUS
  • Prowadzenie administracji personalnej oraz sporządzanie dokumentacji z zakresu stosunku pracy
  • Sprawowanie nadzoru nad PPK
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i ich archiwizowanie oraz o sprawny przepływ informacji związanych z procesem kadrowym
  • Prowadzenie ewidencji i kontrola terminowości badań lekarskich
  • Wsparcie działu księgowego w księgowaniu dokumentów: faktur, wyciągów, operacji magazynowych
  • Przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie poczty (dziennik podawczy)

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze kadr i płac
  • Mile widziana znajomość programu CDN Optima
  • Znajomość przepisów Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
  • Wiedzy z zakresu podstawowych zagadnień księgowości;
  • Doświadczenia w weryfikacji dokumentacji od Klienta;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Chęci do pracy i rozwoju;
  • Umiejętności skupienia się na zadaniach;
  • Wysokiego poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • możliwość rozwoju i pogłębiania wiedzy z obszaru kadr i płac,
  • umowę o pracę/współpracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: ksiegowosc.atm@gmail.com

Prosimy o załączanie CV zawierającego klauzulę :

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest: ATM Progress Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 62-090 Rokietnica, ul. Sportowa 39. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Przysługują Państwu następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.