Serwis Personalny Sp. z o.o. dla swojego Klienta - firmy inżynieryjno-wykonawczej poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Kierownik Działu Zatrudnienia i Płac.

Miejsce pracy: Poznań (Podolany)

Zakres obowiązków:
• koordynowanie pracy działu (2-3 osoby) oraz czynny udział w codziennych zadaniach zespołu,
•  wykonywanie czynności związanych z przyjmowaniem/zwalnianiem pracowników do/z pracy,
•  kompleksowa obsługa kadrowa,
•  sporządzanie deklaracji rozliczeniowych do ZUS, US, PFRON,
•  wprowadzanie płac naliczonych przez ZB, ZST, ZKS,
•  opracowywanie rocznych planów szkoleń i nadzór nad ich realizacją,
•  organizowanie wewnątrzzakładowych szkoleń zawodowych i prowadzenie całokształtu spraw związanych ze szkoleniem zawodowym pracowników,
•  współpraca z ZUS, PZU, Urzędem Skarbowym, Urzędem Pracy itp.,
•  sporządzanie sprawozdań WUS,
•  prowadzenie PPK,
•  zatrudnianie cudzoziemców.

Poszukiwane kompetencje:
• Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe,
• min. 6-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• znajomość systemu kadrowo-płacowego OPTIMA i programu Płatnik,
• bardzo dobra znajomość Kodeksu Pracy, przepisów: ZUS, o podatku dochodowym od osób fizycznych, przepisów związanych z zatrudnieniem cudzoziemców, przepisów związanych z PPK,
• chęć podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio przez firmę, nie przez agencję),
• pracę od poniedziałku do piątku,
• wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
• dofinansowanie karty benefit, nauki języka angielskiego,
• dodatkowe benefity.

Osoby zainteresowane  prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres mailowy: sara@serwispersonalny.pl, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Na podstawie 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia parlamentu europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) zgadzam się  na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Serwis Personalny spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w (60-218) Poznaniu, przy ul. Hetmańskiej 91  (Administrator): w celu mojego uczestnictwa w procesie rekrutacji w przypadku podania danych osobowych w szerszym zakresie, niż: imię i nazwisko, data urodzenia, dane adresowe.