Aktualnie dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatki/ kandydata na stanowisko:

Lokalizacja: Kostrzyn

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych

Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

Weryfikacja dekretów księgowych, faktur zakupu oraz sprzedaży

Sporządzanie deklaracji podatkowych i finansowych

Uzgadnianie sald z kontrahentami

Księgowanie wyciągów bankowych

Przestrzeganie przepisów prawa związanych z powierzonymi zadaniami

Dobre relacje z kontrahentami i instytucjami zewnętrznymi

Terminowe załatwianie spraw

Bieżąca archiwizacja dokumentów księgowych

Poszukiwane kompetencje

doświadczenie w dziale księgowości w firmie produkcyjnej wykształcenie wyższe kierunkowe - mile widziane dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)

znajomość obowiązujących przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości znajomość języka angielskiego, min. na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełen etat, w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej, nastawionej na pracownika i jego bezpieczeństwo

premie miesięczne i bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, szkolenia)

zdobycie kompetencji umożliwiających awans na stanowisko głównego księgowego