Personal HR poszukuje dla swojego Klienta – Biura Rachunkowego, osoby na stanowisko:

Księgowa/Księgowy ds. rozliczeń kadrowo - płacowych

Miejsce pracy: Poznań

Główne zadania na stanowisku:

  • naliczanie wynagrodzeń i rozliczanie czasu pracy dla Klientów Biura;
  • sporządzanie deklaracji i sprawozdań do instytucji zewnętrznych (GUS, ZUS, US);
  • przygotowanie dokumentów związanych z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy aneksów oraz innych dokumentów kadrowych;
  • prowadzenie dokumentacji z zakresu kadr i płac;
  • monitorowanie zmian przepisów oraz właściwe ich stosowanie;

Opis wymaganych kompetencji od Kandydatek/Kandydatów

  • wykształcenie kierunkowe średnie, preferowane wyższe;
  • certyfikat świadczący o zdobytych kompetencjach merytorycznych z zakresu rozliczeń dokumentacji kadrowo – płacowej;
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku księgowej w obszarze kadrowo - płacowym;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • praktyczna, bardzo sprawna znajomość Excel, oraz programu kadrowo - płacowego;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodzielność w działaniu;
  • chęć rozwoju kompetencji zawodowych w zakresie księgowości;

Nasz Klient oferuje:

  • Pełen rozwój kompetencji zawodowych w obszarze księgowym;
  • Samodzielność w działaniu i adekwatny do kompetencji pakiet wynagrodzenia;
  • Bardzo przyjazną, nastawioną na współpracę, atmosferę pracy;
  • Możliwość pracy także na pół etatu;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV)

na adres: biuro@personalhr.pl

z dopiskiem Księgowa/Księgowy_BR_2020

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Firma Personal HR jest wpisana do rejestru Agencji Doradztwa Personalnego pod nr 18135.