OFERTA PRACY

STANOWISKO:  Księgowa / Księgowy – Pełne Księgi Rachunkowe

MIEJSCE ŚWIADCZENIA PRACY: Mosina (62-050), wielkopolskie

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę / Pełny etat

POZIOM STANOWISKA: Specjalista / Starszy Specjalista

O NAS: Exactus to jedno z największych biur rachunkowych w regionie. Od ponad 20-lat świadczymy wysokiej jakości usługi rachunkowe, podatkowe, płacowo – kadrowe i doradcze. Zespół pracowników tworzy grupa około 40 świetnie wykształconych fachowców: głównych księgowych, specjalistów do spraw rachunkowości, specjalistów ds. kadr i płac oraz asystentów księgowych. Zapewniamy przyjazną atmosferę, bezpieczne środowisko pracy, elastyczne godziny pracy oraz możliwość rozwoju.

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie księgowości dla naszych klientów w zakresie obsługi rachunkowej spółek prawa handlowego na podstawie Ustawy z dnia 29.09.1994 r. o rachunkowości
  • Samodzielna organizacja pracy według standardów biura
  • Inne zadania księgowe oraz współpraca z pozostałymi działami firmy

OCZEKIWANIA:

  • Znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w biurze rachunkowym
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i współpracy

MILE WIDZIANE:

  • Wykształcenie kierunkowe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość ekonomia)
  • Znajomość pakietów komputerowych wspomagających pracę działu księgowego np. Excel
  • Umiejętność obsługi programu księgowego Symfonia

OFERUJEMY:

  • Odpowiednie wynagrodzenie w stosunku do posiadanych kwalifikacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wsparcie ze strony doświadczonej kadry
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Bezpieczne środowisko pracy (urządzenia do filtracji i oczyszczania powietrza w pomieszczeniach oraz stosowanie zaleceń sanitarnych zapobiegających rozprzestrzenianiu się COVID- 19.)
  • Elastyczne godziny pracy (rozpoczynanie dnia pracy między 6-9 rano)

Osoby zainteresowane pracą na stanowisku Księgowa / Księgowy (Pełne Księgi Rachunkowe), zapraszamy do składania ofert w serwisie pracuj.pl lub do przesyłania CV oraz listu motywacyjnego na adres: t.nowicki@exactus.com.pl.

Aplikacja powinna być opatrzona klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych dla potrzeb realizacji bieżącego i przyszłego procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.) prowadzonych przez Exactus Sp. z o.o.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Exactus Sp. z o.o. z siedzibą w Mosinie (62-050) przy ulicy Dembowskiego 5.