Sunny Glow Sp. z o.o. Warszawa

Dynamicznie rozwijająca się Spółka z kapitałem zagranicznym poszukuje kandydatów na stanowisko: Księgowa/y-asystent

Miejsce pracy:  Gniezno

Opis stanowiska:

  • Wsparcie zespołu księgowości w realizacji zadań,
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego i ich księgowanie ( faktury sprzedaży, faktury zakupu , wyciągi bankowe )
  • Rzetelne i terminowe prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • Bieżąca weryfikacja rozrachunków handlowych i pozostałych,
  • Przygotowanie dokumentacji do sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT,
  • Uzgadnianie rejestrów VAT
  • Przygotowywanie sprawozdań do celów statystycznych GUS/NBP,
  • Sporządzanie zestawień i raportów  w programie.

Wymagania:

  • Min 2 – letnie doświadczenie na stanowisku księgowego,
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne o profilu finanse, rachunkowość, ekonomia,
  • Znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,
  • Bardzo dobra organizacja i planowanie pracy,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz wysokie poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania,
  • Biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Mile widziana znajomość programu Comarch ERP XL,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy :

  • Możliwość uczestnictwa w rozwoju Firmy oraz doskonaleniu jej wewnętrznych procesów,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z zagranicznym kapitałem,
  • Bardzo dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,
  • Przyjazną atmosferę pracy.