Młodsza księgowa/Młodszy księgowy

Poznań / pełen etat / umowa o pracę / rekrutacja zdalna

Kogo szukamy?

Dołączając do zespołu Vector Synergy wzmocnisz Dział Finansowy swoją praktyczną wiedzą z zakresu rachunkowości oraz będziesz dbał o sprawność i poprawność rozliczeń księgowych w ścisłej współpracy z biurem rachunkowym. Jeśli dodatkowo w codziennej pracy stawiasz na jasną komunikację, bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania i jesteś zdecydowany, że chcesz zawodowo rozwijać się w księgowości to praca z nami będzie dla Ciebie!

Twoje zadania:

- Przyjmowanie, weryfikacja i dekretowanie dokumentów kosztowych;

- Księgowanie dokumentów kosztowych (faktury krajowe i zagraniczne);

- Wprowadzanie płatności do banku;

- Importowanie danych z systemu i rozksięgowanie wyciągu;

- Analiza poprawności danych;

- Wsparcie zespołu w innych zadaniach księgowych oraz administracyjnych.

Potrzebne umiejętności:

- Doświadczenie zawodowe w obszarze rachunkowości min. 2 lata;

- Wykształcenie wyższe kierunkowe;

- Znajomość języka angielskiego min. B2;

- Umiejętność pracy z systemami księgowymi;

- Uważność na szczegóły, dobra organizacja pracy i obowiązkowość.

Mile widziane:

- Doświadczenie zawodowe wyniesione z biura rachunkowego bądź współpracy z Głównym Księgowym;

- Znajomość zasad rozliczeń walutowych.

Nasza oferta:

- Pełen etat, umowa o pracę i stałe wynagrodzenie;

- Długofalową współpracę w stabilnej organizacji;

- Pakiet benefitów pozapłacowych, w tym prywatna opieka medyczna;

- W trakcie zagrożenia epidemicznego praca całkowicie lub częściowo zdalna;

- Wyposażenie niezbędne do wykonywania pracy zdalnej;

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy.

Aplikuj bezpośrednio przez link https://mycompas.net/vector_synergy/?rpid=352962&postid=UXRGuGsIiIM&webapp=1

O firmie:

Vector Synergy świadczy usługi outsourcingu wysoko wykwalifikowanych specjalistów na potrzeby międzynarodowych projektów dla NATO i instutucji UE. Wszyscy konsultanci Vector Synergy posiadają certyfikat bezpieczeństwa, wieloletnie doświadczenie, mówią płynnie po angielsku, co pozwala im pracować w projektach oznaczonych klauzulą tajne i ściśle tajne na całym świecie. Więcej o naszej firmie na http://www.vectorsynergy.com.