HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

Dla jednego z naszych klientów, prowadzących biuro rachunkowe w Poznaniu szukamy kandydatów na  stanowisko:

Młodsza księgowa/ Młodszy księgowy
Lokalizacja: Poznań, okolice Poznań Plaza

Obowiązki

  • manualne i elektroniczne, dokładne wprowadzenie do systemu księgowego dokumentów sprzedaży i zakupu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego, finansowego oraz celnego, ryczałtu ,KPIR, KH
  • sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • wprowadzanie wyciągów bankowych,
  • przygotowywane i archiwizowanie dokumentów.

Wymagania

  • minimum 2-3 letnie doświadczenie pracy w Biurze Rachunkowym jako Młodszy(a) księgowy(a)
  • wykształcenie średnie/wyższe kierunkowe (preferowane specjalności: rachunkowość, finanse, ekonomia),
  • kandydat powinien posiadać wiedzę na temat obowiązujących przepisów prawa podatkowego, finansowego oraz celnego,
  • znajomości systemu SALDEO lub podobnego,
  • kandydat powinien posiadać umiejętności analityczne i matematyczne, wykazywać się rzetelnością, dokładnością i cierpliwością do sowich powierzonych obowiązków, posiadać umiejętność zachowania poufności danych,
  • kandydat powinien posługiwać się biegle komputerem, w szczególności pakietami typu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem finansowym RESET2.

Oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń online i stacjonarne
  • pracę od poniedziałku do piątku 8.00-16.00,
  • dogodny dojazd środkami komunikacji miejskiej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."