AWM Zarządzanie Rachunkowością Sp. z o.o.

www.ams-zr.pl

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku usług księgowo-podatkowych,

zatrudni:

Pracownik Działu Księgowości (Księgowa/Księgowy)

Miejsce pracy: Poznań

Kluczowe zadania:

  • weryfikacja dokumentów księgowych
  • wprowadzanie dokumentów do programu księgowego
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • kontrola zapisów na kontach
  • analiza rozrachunków
  • dbanie o bieżącą komunikację z Klientami biura
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe o profilu rachunkowym lub księgowym
  • znajomość pakietu MS Office
  • dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi oprogramowania Symfonia
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • aktywne podejmowanie zadań oraz umiejętność pracy w grupie
  • kultura osobista – umiejętność współżycia i komunikacji z innymi ludźmi

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie dopasowane do wiedzy i umiejętności
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • wsparcie merytoryczne ze strony doświadczonych pracowników
  • podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy
  • różnorodne i urozmaicone zadania
  • przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres e-mail: biuro@ams-zr.pl