Opis firmy:

Agrobex jest firmą z długoletnią tradycją i wysokimi kompetencjami w sektorze budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Działamy na rynku od 1988 roku, jako deweloper od 1997 roku.  Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu. Nasze portfolio jest zróżnicowane, znajdują się w nim zarówno mieszkania z sektora ekonomicznego, jak i ekskluzywne, o najwyższym standardzie. Jesteśmy nowoczesną i stale rozwijającą się firmą. Jednym z filarów silnej pozycji rynkowej firmy jest kadra pracownicza, jesteśmy, więc zorientowani na rozwój i podnoszenie kompetencji pracowników oraz pozytywne relacje wewnątrz struktur.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Referenta ds. ekonomicznych

Zakres zadań:

  • Wprowadzanie dokumentów tj. faktur, pism do systemu obiegu dokumentów V-Desk,
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
  • Archiwizowanie dokumentów,
  • Uczestniczenie w pracach związanych z zamknięciem miesiąca,
  • Sporządzanie zestawień na potrzeby realizacji powierzonych zadań.

Oczekujemy:

  • Dobrej organizacji pracy własnej,
  • Znajomości obsługi pakietu MS Office,
  • Dokładności, skrupulatności i umiejętności pracy w zespole,
  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (II stopień),
  • Zdolności szybkiego uczenia się.

Oferta firmy:

  • Praca w oparciu o umowę o pracę na okres próbny 3 m-ce potem na zastępstwo (okres 1,5 letni),
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, Multisport).

Zapraszamy do składania aplikacji na stanowisko Referenta ds. ekonomicznych poprzez przesyłanie dokumentów zgłoszeniowych na adres mailowy marzena.owczarzak@agrobex.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę „Agrobex sp. z o.o.” z siedzibą w Poznaniu przy ul. Jana Kochanowskiego 7, w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2016 r. poz.922)”.