Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w zwrocie podatku VAT z krajów Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii i Norwegii oraz zwrotem podatku akcyzowego w krajach, które to umożliwiają. Naszymi klientami są firmy transportu międzynarodowego z terenu całej Polski.

Centrala firmy znajduje się w Poznaniu, a jej oddziały w Gdańsku, Katowicach oraz Lublinie.
W odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w branży transportu, spedycji i logistyki oraz w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

SAMODZIELNA KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Obowiązki

- prowadzenie księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi
- sporządzanie dokumentacji kadrowej i płacowej
- sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań do GUS,
- sporządzanie sprawozdań finansowych raportów, analiz i zestawień,
- kontakt z instytucjami zewnętrznymi
- optymalizacja/automatyzacja procesów księgowych,
- nadzór nad prawidłowym obiegiem faktur i innych dokumentów księgowych

Wymagania

- wykształcenie wyższe ekonomiczne
- min. 5-letnie doświadczenie w pracy w księgowości
- znajomość przepisów podatkowych, w tym problematyki VAT, PIT , CIT
- odpowiedzialność, rzetelność
- znajomość ustawy o rachunkowości
- znajomość zagadnień kadrowych i płacowych
- bardzo dobra organizacja pracy
- dokładność, terminowość, skrupulatność

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- przyjazną atmosferę pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
- benefity, m.in. karta Multisport

Aplikację prosimy składać na adres mailowy: alicja@eu-vat.pl

EURO VAT Michał Sitkowski