Miejsce pracy:

Gniezno

Zakres obowiązków:

· Prowadzenie ewidencji dla potrzeb podatku VAT
· Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych prawnych
· Księgowanie dokumentów księgowych (faktury, wyciągi bankowe)
· Prowadzenie kasy oraz sporządzanie i księgowanie raportów kasowych
· Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz naliczanie podatków (CIT, VAT, PIT)
· Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych
· Uzgadnianie kont księgi głównej z ewidencją pomocniczą
· Weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowo – podatkowym
· Naliczanie wynagrodzeń
· Inne, w zależności od bieżących potrzeb Spółki

Wymagania:

· Minimum 3- letnie doświadczenie na stanowisku księgowego
· Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu finansów bądź rachunkowości (bądź średnie
wykształcenie kierunkowe z minimum 5 letnim stażem na stanowisku księgowego)
· Doskonała znajomość przepisów wynikających z Ustawy o podatku VAT, PIT, CIT
· Umiejętne wykorzystanie przepisów księgowo-podatkowych w praktyce
· Doskonała znajomości pakietu MS Office, w tym w szczególności MS Excel oraz MS Word
· Samodzielność i dobra organizacja pracy
· Umiejętność analitycznego myślenia
· Komunikatywność
· Zamieszkanie Gniezno lub okolice Gniezna

Oferujemy:

· Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
· Możliwość rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji
· Niezbędne narzędzia do pracy
· Pracę w miłej i sympatycznej atmosferze
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o kierowanie ofert na adres

office@klondiketrade.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez
Futurat Financial Plus Sp. Z o.o. z siedzibą w Gnieźnie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na
przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.