Biuro rachunkowe specjalizujące się w się kompleksowej obsłudze mikro i małych przedsiębiorstw w zakresie prowadzenia księgowości, podatków, kadr i płac zatrudni:

Samodzielną Księgową/Samodzielnego Księgowego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,

• wprowadzanie wyciągów bankowych, kasowych

• księgowanie faktur klientów

• udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz roku.

• uzgadnianie i analiza kont oraz kontrola rozrachunków

• kontakt bezpośredni lub telefoniczny z klientami

WYMAGANIA:

• minimum 2 letnie doświadczenie pracy w księgowości-obsługa ksiąg handlowych

• wykształcenie kierunkowe (preferowane specjalności: rachunkowość, finanse, ekonomia)

• wiedza na temat obowiązujących przepisów prawa podatkowego, finansowego, gospodarczego,

• umiejętności analityczne, rzetelność, dokładność i cierpliwość

• nastawienie na długotrwałą współpracę i rozwój

• znajomość pakietu Office,

• elastyczność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów

• dobra organizacja swojego czasu pracy tj. odpowiedzialności, terminowości i skuteczność w realizacji powierzonych zadań

• znajomość systemów firmy Insert

OFERUJEMY

• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

• pracę w pełnym wymiarze czasu

• stabilne warunki zatrudnienia

• pracę od poniedziałku do piątku w uzgodnionych godzinach

• dogodny dojazd środkami komunikacji miejskiej.

• pracę w małym zespole i w miłej nie korporacyjnej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres email:
info@br-miskiewicz.pl oraz dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).