Do pracy w spółce w ramach Grupy Eteron poszukujemy:

Samodzielna/y księgowa/y

Miejsce pracy: Poznań

Przewidywany zakres obowiązków na stanowisku samodzielnej/ego księgowej/ego:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych dla podmiotów w ramach Grupy Eteron,
  • kalkulacja podatku dochodowego, podatku VAT oraz innych obciążeń podatkowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych (pod nadzorem głównego księgowego) i innych raportów na podstawie danych z ksiąg,

Podstawowe wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze księgowej spółek,
  • znajomość problematyki podatkowej w zakresie umożliwiającym samodzielną obsługę spółek prawa handlowego,
  • znajomość zagadnień rachunkowości pozwalająca na samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • znajomość obsługi programu Sage Symfonia będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • pełne wsparcie merytoryczne i szkolenia,
  • pracę w kameralnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: ksi@eteron.pl

Przypominamy o umieszczeniu poniższej klauzuli o ochronie danych osobowych.

Zgoda na przetwarzanie danych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."