Samodzielny(-a) Księgowy(-a)
(Poznań)

Poszukujemy osoby na stanowisko Starszego Specjalisty ds. księgowości, która będzie współodpowiedzialna za prowadzenie pełnej księgowości i sprawozdawczości podatkowej naszych Klientów, sporządzanie raportów zarządczych i deklaracji podatkowych, a także wykonywanie prac związanych z zamknięciem miesiąca i z zamknięciem roku (prace bilansowe). Dodatkowo będziesz odpowiadał(a) za dbałość o poprawność i terminowość realizowanych zadań, które wynikają z umowy o usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz bezpośredni kontakt z Klientami. Jako Starszy Specjalista (funkcja samodzielnego księgowego), będziesz również weryfikować merytorycznie pracę asystentów oraz młodszych specjalistów.

Zapewniamy:

• stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę wraz z prywatną opieką medyczną oraz pakietem benefitów - m.in. Multisport, bilety do kina, bony na zakupy)
• wsparcie od osób; z dużym doświadczeniem (chętnie dzielimy się wiedzą)
• elastyczny czas pracy, system rozliczania nadgodzin
• wewnętrzny system premiowy (bonus dla aktywnych)
• rozwój kompetencji zawodowych, w tym program szkoleniowy Akademia Grant Thornton
• bezpieczne i elastyczne warunki pracy - możliwość pracy w systemie home office lub w biurze przy zachowaniu środków ostrożności i uwzględnieniu aktualnej sytuacji epidemicznej
• przyjazną atmosferę pracy
• pracę we wspierającym się zespole profesjonalistów oraz możliwość współpracy z największymi podmiotami z różnych branż gospodarki

Wymagamy:

• wykształcenia wyższego
• powyżej 4 lat doświadczenia w obszarze rachunkowości - warunek konieczny, atutem będzie doświadczenie zdobyte w biurze rachunkowym