Samodzielny/a Księgowy/a

Grupa BT&A od ponad 11 lat świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa finansowego, podatkowego oraz księgowego. BT&A tworzy zgrany, nastawiony na sukces klientów zespół profesjonalistów z doświadczeniem i wszechstronnymi umiejętnościami, aby ten sukces osiągnąć.

Jeśli chcesz pracować ze specjalistami z branży ekonomii, finansów i podatków, jeśli chcesz inwestować we własny rozwój oraz mieć wpływ na przyszłość firmy, przy jednoczesnym realizowaniu swoich pasji to właśnie na Ciebie czekamy.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

Osoba na stanowisku samodzielna/y księgowa/y będzie odpowiedzialna za całościową obsługę przedsiębiorstw, a między innymi:

• sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • prowadzenie ewidencji księgowych + uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • dekretowanie oraz księgowanie zdarzeń gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • sporządzanie i wysyłanie deklaracji podatkowych,
  • współpraca z instytucjami takimi jak US, GUS.

Od kandydatów oczekujemy:

• mile widziana znajomośćjęzyka angielskiego w stopniu komunikatywnym (kontakt z klientem mail, telefon),
  • praktycznej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości oraz z zakresu podatków,
  • co najmniej 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość programu Symfonia,
  • kultury osobistej i zaangażowania.

W zamian otrzymasz:

• Samodzielne stanowisko
  • Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Umowę o pracę lub umowa o współpracę na cały etat
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Różnorodność szkoleń dla pracowników
  • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe (prywatna opieka medyczna Luxmed, karta Multisport)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres e-mail: rekrutacja.ksiegowosc@btagroup.pl

Do przesłanych dokumentów należy dodać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).

Pozostałe oferty z tego samego miasta