Poszukujemy kandydata na stanowisko

Senior Finance and Accounting Manager

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad prowadzeniem całości spraw księgowości i podatków
  • Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych wg standardów polskich oraz IFRS, w tym sprawozdanie skonsolidowane
  • Nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów księgowych, kontrola sald księgowych
  • Przygotowanie deklaracji podatkowych
  • Raportowanie do instytucji zewnętrznych (US, GUS, NBP)
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami finansowymi w zakresie prowadzonych audytów i kontroli
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz
  • Analiza i optymalizacja narzędzi oraz procesów księgowych
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia, podatki i skarbowość)

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Samodzielność, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane uprawnienia zawodowe: biegły rewident, ACCA, doradca podatkowy itp.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Pracę w przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów
  • Wsparcie zespołu specjalistów
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy zdalnej przez 14 dni w roku

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: „Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji“ na adres e-mail: kadry@banachoutsourcing.pl

Rachunkowość | Kapitał Ludzki | Procesy | Doradztwo

F&A BPO | SSC | HCM Outsourcing | Consulting

Banach Outsourcing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

T +48 61 63 11 078 | www.BanachOutsourcing.pl | info@banachoutsourcing.pl

Adres siedziby: ul. Tylne Chwaliszewo 25, 61-103 Poznań. NIP: 782-256-97-93, REGON: 302668916. Rachunek bankowy:59 1090 2590 0000 0001 2603 2005

Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy, nr KRS 0000500888.