Twój zakres obowiązków:

  • kompleksowa i samodzielna obsługa kadrowo-płacowa pracowników,
  • przygotowywanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami: ZUS, GUS, US oraz raportów
  • kadrowych, płacowych i statystycznych
  • wsparcie w procesach rekrutacji i onboardingu (umawianie spotkań, organizacja stanowisk pracy)
  • organizowanie wyjazdów służbowych oraz eventów
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • zaopatrzenie biura w materiały eksploatacyjne i spożywcze
  • realizacja bieżących zadań zleconych przez przełożonych
  • wsparcie działu księgowości

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość prawa pracy i zasad naliczania wynagrodzeń
  • znajomość Comarch Optima
  • dobre zarządzanie czasem pracy, umiejętność pracy nad wieloma zagadnieniami jednocześnie,
  • dobra znajomość pakiet Office
  • obeznanie z technologią (instalowanie systemu operacyjnego lub drukarki)
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • cierpliwość i skrupulatność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

To oferujemy

  • formę zatrudnienia w zależności od Twoich preferencji (UoP, UZ, B2B)
  • pracę w dobrej lokalizacji (okolice Rynku Łazarskiego w Poznaniu)
  • wsparcie zespołu, który z chęcią podzieli się wiedzą
  • przyjazną atmosferę w rozwijającej się firmie pozbawionej korporacyjnej struktury

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na ww. stanowisku prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@semcore.pl

Administratorem danych osobowych jest Semcore sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-740), ul. Głogowska 70/4. Podanie danych jest dobrowolne. Dane są wykorzystywane w celu prowadzenia procesu rekrutacji przez Semcore Sp.z.o.o., na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Osoba aplikująca jest uprawniona do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Dane przechowywane są do czasu cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu. Osobie aplikującej przysługuje prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji osoba aplikująca może uzyskać kontaktując się z Semcore: rekrutacja@semcore.pl