Agencja Zatrudnienia M-Serwis ( nr cert.49) poszukuje dla swojego Klienta, osobę na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac

 Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji personalnej akt osobowych, ewidencji czasu pracy, nieobecności, przygotowywanie umów, aneksów, zaświadczeń dla pracowników i zleceniobiorców;
  • wyliczanie wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców oraz sporządzanie list płac i poleceń przelewu wynagrodzeń,
  • przygotowywanie rozliczeń, deklaracji i zeznań w zakresie obsługi kadrowo-płacowej, m. in. do ZUS, US, PFRON, itp. oraz sprawozdań statystycznych do GUS,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy,
  • uczestnictwo w wewnętrznych projektach z zakresu spraw personalnych,
  • przygotowywanie raportów oraz zestawień na wewnętrzne potrzeby firmy

Kompetencje, których oczekujemy od kandydatów:

  • praktycznej znajomość przepisów w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, oraz podatku dochodowego osób fizycznych; mile widziana znajomość zagadnień związanych z BHP,
  • min. dwuletniego doświadczenia na stanowisku z podobnym zakresem obowiązków w średnim lub dużym przedsiębiorstwie,
  • znajomość systemów kadrowo-płacowych (mile widziana znajomość systemu klasy ERP) oraz programu Płatnik,
  • dużej samodzielności w działaniu,
  • dobrej organizacja pracy własnej,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • terminowości, dokładności, wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy,
  • pracę w miłej atmosferze na samodzielnym stanowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania