AMS Zarządzanie Rachunkowością Sp. z o.o. sp.k.

www.ams-zr.pl

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku usług księgowo-podatkowych,

zatrudni:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Poznań

Kluczowe zadania:

  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego,
  • samodzielne naliczanie wynagrodzeń,
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • prowadzenie rozliczeń z ZUS, Urzędem Skarbowym, GUS,
  • weryfikacja danych oraz ich aktualizacja w systemie kadrowo-płacowym,
  • obsługa umów cywilnoprawnych,
  • udzielanie wyjaśnień w kwestiach kadrowo-płacowych klientom biura;
  • udział w bieżących zadaniach.

Wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość programu Symfonia Kadry i płace,
  • bardzo dobra znajomość programu Płatnik
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych, ZUS oraz prawa pracy,
  • umiejętność samodzielnego planowania pracy,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę od poniedziałku do piątku ,
  • elastyczny czas pracy,
  • przyjazną atmosferę w doświadczonym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres e-mail: biuro@ams-zr.pl