Szwak i Spółka Sp. z o.o.

Firma outsourcingowa skupiająca w sobie działy księgowości oraz kadr i płac innych firm (klientów) zatrudniająca 35 osób w dziale księgowym, personalnym i rozliczeń płac oraz doradczym.

Zakres działalności:

• Outsourcing kadr i płac
• Outsourcing księgowości
• Zarządzanie działami księgowości
• Optymalizacja działów księgowości
• Projekty doradcze z zakresu księgowości, podatków oraz kadr i płac

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Opis stanowiska

• Prowadzenie kadr oraz płac w dziale personalnym i rozliczeń na zlecenie Klienta;
• Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego (Symfonia KDF);
• Wykorzystanie narzędzia e-pracownik
• Odpowiedzialność za terminową i kompletną realizację badań oraz szkoleń pracowników;
• Przygotowywanie i wysyłanie deklaracji ZUS (Płatnik);
• Samodzielne przygotowywanie list płac;
• Bezpośredni kontakt z Zarządem obsługiwanej firmy.

Wymagania

• praktyczna i dobra znajomość programu Symfonia Kadry i Płace oraz Płatnik;
• Min. 3 lata stażu pracy na podobnym stanowisku;
• Znajomość aktualnych regulacji podatkowych, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, przepisów BHP, Kodeksu Pracy itp.;
• Umiejętności pracy w zespole;
• Poczucie humoru;
• Doświadczenie w zakresie pracy w firmie outsourcingowej/biurze rachunkowym mile widziane.
• W związku z członkostwem w międzynarodowym stowarzyszeniu firm księgowych Prime Global język angielski (będzie dodatkowym atutem) na poziomie umożliwiającym komunikację mailową/telefoniczną
• Chęć współtworzenia firmy (organizacji)

Oferujemy

• Intensywną pracę w 6-osobowym zespole kadrowo-płacowym z możliwością rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji;
• Umowę o pracę;
• Opiekę medyczną w LuxMed;
• BenefitSport
• Szkolenia merytoryczne skierowane na rozwój lub specjalizację.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz koniecznie list motywacyjny) na adres rekrutacja@szwak.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji oraz na weryfikację mojego zatrudnienia u moich dotychczasowych pracodawców dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) , prowadzonych przez Szwak i Spółka Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu."