Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • samodzielnie naliczanie wynagrodzeń,
  • rozliczanie czasu pracowników,
  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników (zakładanie akt osobowych, sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązaniem i ustaniem stosunku pracy),
  • rozliczanie podatków dochodowych od osób fizycznych i ZUS
  • stały i bezpośredni kontakt z klientami biura.
  • sporządzanie korespondencji do instytucji zewnętrznych (PFRON, ZUS,US, GUS, Komornicy)
  • obsługa PPK.

NASZE WYMAGANIA :

  • wykształcenie min średnie ,
  •  2-letnie doświadczenie zawodowe na zajmowanym stanowisku,
  • aktualna wiedza z zakresu obowiązujących przepisów prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ubezpieczeń społecznych i umiejętność ich interpretacji,
  • znajomość programów kadrowo-płacowych - AGROBEX będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość programu Płatnik,
  • obsługa ZUS PUE
  • samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność,
  • mile widziane doświadczanie pracy w biurze rachunkowym.

OFERUJEMY :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazna i miła atmosfera w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia podnoszące zawodowe kwalifikacje,
  • stały dostęp do usług doradcy podatkowego,
  • nauka języka angielskiego.

Kontakt:

MB Biuro sp. z o.o.

Ul. Wagrowska 2, 61-369 Poznań

Beata Frączek – Prezes Zarządu

Tel. 505 866 886 lub adres mailowy: b.fraczek@mbbiuro.pl