Kaczmarek-Komponenty Sp. z o.o.

Od początku naszej działalności koncentrujemy się na wysokiej jakości dostarczonych surowców. Dzięki temu możemy spełniać wymagania związane z przepisami, ale również potrzebami naszych klientów. Ważnym elementem naszej działalności jest szybki i elastyczny serwis, za który wielokrotnie byliśmy doceniani. W ten sposób pomagamy naszym klientom realizować ich plany produkcyjne. Szczególnie cenimy sobie współpracę na zasadzie partnerstwa, czyli tam, gdzie pracujemy przy projekcie i wspólnie z naszym klientem tworzymy produkt. Daje to dużą satysfakcję pobudza naszą kreatywność. Dziś do naszego zespołu poszukujemy kandydatów  na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac (K/M)

Miejsce pracy: Mrowino k/Poznania

Zadania na stanowisku:

  • prowadzenie akt osobowych
  • rozliczanie czasu pracy
  • sporządzanie listy płac
  • rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PPK, US, PFRON,
  • wystawianie zaświadczeń potwierdzających zatrudnienie i wynagrodzenia dla pracowników
  • bieżące wsparcie Działu Księgowego lub wsparcie HR BP w realizacji zadań z obszaru miękkiego HR - wg ustalonej ścieżki rozwoju

Wymagania:

  • Znajomość prawa pracy oraz przepisów regulujących czas pracy, wynagrodzenia oraz ubezpieczenia i zasiłki
  • Doświadczenie w prowadzeniu kadr i płac minimum 1 rok
  • Znajomość oprogramowania Comarch Optima będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Terminowość i dokładność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (praca stacjonarna połączona ze zdalną - po okresie wdrożeniowym)
  • Spokojne tempo pracy - obsługa ok. 30 pracowników
  • System benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie wypoczynku)
  • Możliwość wyboru dalszej ścieżki rozwoju w kierunku miękkiego HR

Przesyłając swoje dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie, wyraża Pan/ Pani  zgodę na przetwarzanie przez pracodawcę Pana/Pani danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazany w ogłoszeniu. W każdym czasie może Pan/ Pani cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail sekretariat@kaczmarek–komponenty.pl.

Dokumenty proszę przesyłać na adres: sekretariat@komponenty.eu

Nr kontaktowy telefonu 61 816 34 30

60-164 Poznań

tel. 61 8630 480