Jesteśmy specjalistami w modelowaniu oraz optymalizacji procesów biznesowych z wykorzystaniem narzędzi informatycznych. Analizujemy specyfikę funkcjonowania firmy i dobieramy rozwiązania dedykowane do konkretnych potrzeb.

Jako Partner Comarch mamy do dyspozycji oprogramowanie do zarządzania firmą klasy ERP. Są to systemy Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Optima wraz z szeregiem nowoczesnych rozwiązań ERP 4.0., takich jak aplikacje mobilne, narzędzia e-commerce, business intelligence oraz Internet rzeczy.

Realizujemy projekty wdrożeniowe systemów ERP w obszarach rachunkowości zarządczej, księgowości, zarządzania produkcją, handlu i dystrybucji, obsługi sprzedaży wielokanałowej, zarządzania projektami oraz e-commerce.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. wdrożeń systemów ERP

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Konfiguracja oraz wdrażanie systemów Comarch ERP w zakresie rachunkowości, środków trwałych oraz kadr i płac
  • Szkolenia użytkowników z obsługi systemów Comarch ERP w zakresie rachunkowości, środków trwałych, kadr i płac
  • Wsparcie telefoniczne Klientów podczas uruchomienia systemu
  • Opieka powdrożeniowa nad Klientami

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień finansowo-księgowych oraz kadrowo-płacowych
  • Praktyczne doświadczenie w księgowości i/lub kadrach i płacach
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność w relacjach z klientem
  • Dobra organizacja pracy własnej, dokładność, systematyczność, samodzielność
  • Wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość systemów Comarch ERP Optima lub Comarch ERP XL

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełen etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • Ciekawą pracę przy projektach dla renomowanych wielkopolskich firm
  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Dofinansowanie do karty Multisport / MultiBilet / MultiTeatr

CV prosimy przesłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres praca@rms-system.pl

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.