Gniezno

DODATKOWE INFORMACJE

• materiały szkoleniowe,
  • przerwy kawowe,
  • zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu,
  • obiad.

Opłatę za szkolenia prosimy uiścić przelewem na konto:
PKO BP I Oddz. Poznań nr 42 1020 4027 0000 1102 0031 0219

1. Istota spółki komandytowej i spółki z o.o. spółki komandytowej
  2. Ubezpieczenia społeczne i zatrudnienie wspólników
  3. Podatek dochodowy w spółce z o.o. spółce komandytowej – opodatkowanie wspólników
  4. PCC w spółce z o.o. spółce komandytowej
  5. Księgi rachunkowe spółki z o.o.
  6. Księgi rachunkowe w spółce z o.o. spółce komandytowej

Szkolenie jest przeznaczone dla księgowych. Nie obejmuje zagadnień związanych z likwidacją spółek oraz aportami przedsiębiorstw. Szkolenie składa się z dwóch części – wykładu i studia przypadku, podczas którego przedstawione zostaną praktyczne aspekty omawianych zagadnień.