20.05.2020
seminarium

godzina: 9.00 - 15.00
wykładowca: Marcin Gałka

•materiały szkoleniowe w formie elektronicznej (plik pdf) – przesłane przed rozpoczęciem szkolenia,
•zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

• Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest dokonanie zgłoszenia i opłata min. 3 dni przed jego rozpoczęciem.
  • Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem Internetu przy użyciu platformy do zdalnego prowadzenia zajęć ClickMeeting.

Opłatę za szkolenia prosimy uiścić przelewem na konto min. 3 dni przed jego rozpoczęciem:
PKO BP I Oddz. Poznań nr 42 1020 4027 0000 1102 0031 0219
Po dokonaniu opłaty na powyższe konto przed szkoleniem prześlemy link do dostępu do spotkania video z wykładowcą za pomocą platformy ClickMeeting oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej.

HARMONOGRAM SZKOLENIA
część I 9.00 - 10.30 [w tym od 9.00 -9.30 ustalenia techniczne]
część II 11.00 - 12.00
część III 12.30 - 13.15