Informacje organizacyjne:
- Liczba godzin: 8
- Blok: Rachunkowość 4 godz., Rewizja finansowa 4 godz.
- Termin szkolenia: 15 października 2024 r.
- Harmonogram zajęć:
· 9:00 – 16:00 - W ramach szkolenia zapewniamy:
· materiały szkoleniowe,
· zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu. - Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest dokonanie zgłoszenia i opłata min. 7 dni przed jego rozpoczęciem.
- Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem Internetu przy użyciu platformy do zdalnego prowadzenia zajęć ClickMeeting.
- Wymagania techniczne: komputer lub urządzenie mobilne (telefon, tablet ) z głośnikiem oraz dostęp do Internetu. Dla zapewnienia bezproblemowego przebiegu szkolenia, zalecamy korzystać z najaktualniejszych wersji przeglądarki Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge.
- Opłatę za szkolenia prosimy uiścić przelewem na konto:
PKO BP I Oddz. Poznań nr 42 1020 4027 0000 1102 0031 0219
Po dokonaniu opłaty na powyższe konto przed szkoleniem prześlemy link do dostępu do spotkania video z wykładowcą za pomocą platformy ClickMeeting oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej.
Podstawą do uzyskania zaliczenia kursu jest obecność na zajęciach i aktywny w nich udział.
Wykładowca:
- dr Grzegorz Skałecki - biegły rewident nr ewid. 12430. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, ukończył także Canadian International Management Institute Harvard Business Review Polska. Pracował jako główny księgowy w spółkach produkcyjnych. Prowadzi przeglądy i badania skonsolidowanych i jednostkowych sprawozdań finansowych sporządzonych według Polskich, Niemieckich oraz Międzynarodowych Standardów Rachunkowości, a także badania planów przekształceń, podziałów i połączeń podmiotów oraz przeglądy due diligence. Wykładowca Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, biegły sądowy Sądu Okręgowego w Poznaniu.
Podstawowe cele szkolenia (w tym oczekiwane efekty kształcenia):
- Przedstawienie aspektów rachunkowych (rozliczanie, ujęcie w księgach rachunkowych, prezentacja w sprawozdania finansowym) związanych z umowami o niezakończone usługi.
- Przedstawienie procedur badania związanych z realizacją umów o niezakończone usługi przez badaną jednostkę.
- Przekazanie praktycznej wiedzy umożliwiającej merytoryczną weryfikację rozwiązań zastosowanych przez badaną jednostkę i zaplanowanie oraz przeprowadzenie badania w tym obszarze.