Konin

• Konin, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie, ul. Przyjaźni 1

• materiały szkoleniowe,
  • przerwy kawowe,
  • zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu,
  • obiad.

Opłatę za szkolenia prosimy uiścić przelewem na konto:
PKO BP I Oddz. Poznań nr 42 1020 4027 0000 1102 0031 0219
Zapłaty można również dokonać gotówką, bezpośrednio przed rozpoczęciem szkolenia.

WYKŁADOWCA

Anna Kluj – radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu. Od wielu lat współpracuje z kancelarią prawną SZUSZCZYŃSKI KAMIŃSKA Kancelaria Prawa Pracy, świadczącej usługi z zakresu prawa pracy dla przedsiębiorców. Specjalizuje się w obszarze indywidualnego i zbiorowego prawa pracy, wspierając pracodawców m.in. przy opracowywaniu wewnątrzzakładowych aktów prawa pracy, w tym regulaminów zfśs. Posiada także bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych, w tym dotyczących wypadków przy pracy, rozwiązania umowy o pracę oraz wynagrodzenia za pracę. Regularnie prowadzi szkolenia z zakresu prawa pracy, w tym z zakresu pracowniczych planów kapitałowych.

PROGRAM:

1. Obowiązek tworzenia zfśs.

2. Rezygnacja z tworzenia zfśs.

3. Zasady naliczania odpisu na zfśs.

4. Ustalanie regulaminu zfśs.

5. Udział przedstawicielstwa pracowników.

6. Osoby uprawnione do świadczeń z zfśs.

7. Rodzaje świadczeń finansowanych z zfśs.

8. Kryteria przyznawania świadczeń z zfśs.

9. Procedura przyznawania świadczeń z zfśs.

10. Utworzenie komisji socjalnej na potrzeby zfśs.

11. Ochrona danych osobowych a zfśs.

12. Odpowiedzialność za naruszenie ustawy o zfśs.