Szanowni Państwo,

z przyjemnością zapraszamy na bezpłatny webinar z cyklu FinanSOWA w NGO - Rachunkowość i podatki dla fundacji i stowarzyszeń.

Temat webinaru: Zeznanie CIT-8 w organizacji pozarządowej – przychody, koszty i wydatki na cele statutowe

Termin: 18 marca 2024 r. o godz. 14.00

Link do transmisji na żywo: Zeznanie CIT-8 w organizacji pozarządowej - przychody, koszty i wydatki na cele statutowe - YouTube

Prelegentka: dr Dorota Anna Mikulska – ekonomista, biegły rewident, członek Komitetu Standardów Rachunkowości, Zastępca Przewodniczącego Krajowego Sądu Dyscyplinarnego Polskiej Izby Biegłych Rewidentów, sekretarz Regionalnej Rady Regionalnego Oddziału PIBR w Lublinie, wykładowca Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury oraz Centrum Edukacji PIBR, były biegły sądowy. Wieloletni wykładowca uczelni wyższych, autor licznych publikacji z zakresu rachunkowości i rewizji finansowej, ekspert wydawnictwa Wolters Kluwer. Posiada bogate doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych oraz prowadzeniu szkoleń, w tym obligatoryjnych dla biegłych rewidentów. Prowadzi własną kancelarię audytorską.

Cykl bezpłatnych webinarów dla organizacji pozarządowych jest prowadzony przez ekspertów Stowarzyszenia Księgowych w Polsce we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Patronat medialny objął miesięcznik „Rachunkowość”.

Aby otrzymać mailowe przypomnienia o tym i kolejnych spotkaniach z cyklu FinanSOWA dla NGO oraz innych wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszeni Księgowych w Polsce kliknij tutaj i zostaw swój adres mailowy: FinanSOWA dla NGO - Rachunkowość i podatki dla fundacji i stowarzyszeń (skwp.poznan.pl)

__

Poniżej znajdą Państwo nagrania z poprzednich webinarów:

• Sprawozdania finansowe w organizacjach pozarządowych (28.02.2024 r.)

• Organizacje pozarządowe a prowadzenie sprzedaży (16.02.2024 r.)

• Darowizny, zbiórki, crowdfunding (31.01.2024 r.):

• Zatrudnienia w NGO (18.01.2024 r.):

• Organizacja pozarzdowa jako podatnik VAT (14.12.2023 r.):

• Organizacja pozarzdowa jako podatnik VAT (29.11.2023 r.):