Szanowni Państwo,

Sytuacja epidemiczna nadal uniemożliwia powrót do tradycyjnej działalności statutowej w postaci odczytów, konferencji, spotkań klubowych oraz konsultacji prowadzonych w siedzibie Oddziału w Poznaniu przy ul. Ziębickiej.

Oddział kontynuuje więc działalność zdalną, zgodnie z planem przygotowanym w okresie wakacji.

W drugi oraz w ostatni wtorek miesiąca macie Państwo możliwość obejrzenia odczytów o tematyce dostosowanej do bieżących problemów księgowych. Również zdalnie odbywają się spotkania klubowe. Przypominam także o możliwości otrzymania wzorcowej dokumentacji  związanej z Pracowniczymi Planami Kapitałowymi.

Od września zostały uruchomione konsultacje telefoniczne. Kontynuowane są konsultacje w zakresie rachunkowości i podatków oraz, jako nowość, konsultacje w zakresie ubezpieczeń społecznych i płac.

Szczegóły oraz terminarz dostępne są na stronie internetowej https://czlonkowie.skwp.pl/konsultacje/

Zapraszam na najbliższy odczyt online we wtorek 10 listopada o 17.00. Zagadnienia związane z nowym rozwiązaniem podatkowym, tj. Estoński CIT przedstawi Pan Maciej Guzek. Poniżej znajdą Państwo link, pod którym będzie dostępny odczyt: https://youtu.be/GheJ2TtM_LQ

W związku z przygotowywaniem kolejnej tarczy antykryzysowej zostanie odpowiednio dostosowana tematyka odczytów lub spotkań klubowych.

Działania realizowane od września do końca roku będą kontynuowane od stycznia 2021 r. Wkrótce otrzymacie Państwo szczegółowe informacje.

Proszę jednocześnie o wskazywanie tematyki i form działalności statutowej, a nawet konkretnych działań, które Oddział może podjąć na rzecz Członków na adres: poznan@skwp.pl

Z poważaniem

Danuta Rasz
Prezes Oddziału w Poznaniu
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce
Oddział Wielkopolski w Poznaniu

Pozostałe aktualności

Ziębicka 18
60-164 Poznań

tel. 61 863 04 80

szkolenia@skwp.poznan.pl
sekretariat@skwp.poznan.pl

PKO BP SA I O/M 42 1020 4027 0000 1102 0031 0219