Najbliższy odczyt online, przygotowany przez Panie Grażynę i Magdalenę Filipiak, składa się z dwóch części. Pierwsza z nich będzie dotyczyła tej formy wsparcia, z której może skorzystać każda jednostka, niezależnie od liczby pracowników, a mianowicie dopłat do wynagrodzeń. Druga - to sesja odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Prelegentki w prosty sposób odpowiadają na skomplikowane, nieraz, pytania, dotyczące zwykle sytuacji jednoczesnego korzystania z dwóch lub więcej mechanizmów wsparcia w ramach tarczy antykryzysowej.

Nagrania obu części odczytu zostaną opublikowane na naszym kanale YouTube oraz pod niniejszym wpisem do aktualności w dniu dzisiejszym - środa 6 maja po godz. 17:00.

Zachęcamy do zadawania kolejnych pytań (można przesyłać je na adres pytania@skwp.poznan.pl), a także do subskrypcji kanału YouTube Oddziału Wielkopolskiego w Poznaniu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Dzięki subskrypcji będą mogli Państwo otrzymywać automatyczne powiadomienia o nowo publikowanych materiałach, a także o transmisjach na żywo.

Relacja z odczytu

Pozostałe aktualności

Ziębicka 18
60-164 Poznań

tel. 61 863 04 80

szkolenia@skwp.poznan.pl
sekretariat@skwp.poznan.pl

PKO BP SA I O/M 42 1020 4027 0000 1102 0031 0219