Biuro Rachunkowe Krzysztof Bejgerowski poszukuje osoby na stanowisko

Asystentka/Asystent Księgowego

Miejsce pracy: Poznań, ul. Mickiewicza 33

Zadania:

  • Rejestrowanie i księgowanie dokumentów w systemie księgowym enova365 (klasa ERP),
  • Bieżąca współpraca z klientami biura,
  • Zarządzanie dokumentacją kadrową,
  • Archiwizacja dokumentów.

Wymagania:

  • Dokładność,
  • Umiejętność pracy z klientem,
  • Przynajmniej średnie wykształcenie poparte doświadczeniem w księgowości albo status studenta IV lub V roku kierunków rachunkowych,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook),
  • Chęć uczenia się,
  • Znajomość zasad działania programów księgowym będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji do dnia 29 lutego 2020r. na adres: biuro@bejgerowski.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Administratorem danych osobowych potrzebnych do celów rekrutacji jest Biuro Rachunkowe Krzysztof Bejgerowski z siedzibą przy ul. Wojska Polskiego 12/1, 60-637 Poznań.