Ogólnopolski Operator Oświaty

poszukuje osoby na stanowisko

głównej księgowej/głównego księgowego

miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z przyjętymi zasadami ustawy o rachunkowości i prawem podatkowym;
  • Prawidłowe rozliczenia podatkowe, sporządzanie deklaracji i prowadzenie dokumentacji podatkowej(CIT, VAT, JPK, itp.);
  • Kontakt z US i współpraca z biegłymi rewidentami;
  • Monitorowanie zmian w podatkach, implementację wynikająca stąd zmian;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, GUS;
  • Wprowadzanie polityki rachunkowości, procedur i instrukcji księgowych;
  • Kontrola dokumentów księgowych i nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych;
  • Optymalizacja procesów księgowych;
  • Bieżące przygotowanie raportów na potrzeby zarządu.

Wymagania:

  • 5 lat na stanowisku głównej księgowej/głównego księgowego;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe finanse, rachunkowość, ekonomia;
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz praktyczna znajomość przepisów podatkowych w zakresie CIT, PIT, VAT, JPK;
  • Bardzo dobra obsługa Excela i innych narzędzi wspierających pracę księgowości;
  • Samodzielność, skrupulatność, terminowość oraz odpowiedzialność za podejmowane decyzje i wykonywane zadania

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Opiekę medyczną

Osoby zainteresowane  prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres mailowy: a.bem@operator.edu.pl