Personal HR poszukuje dla swojego klienta – spółki handlowej z branży instalacyjnej, osoby na stanowisko:

Księgowa/Księgowy
Miejsce pracy: Poznań

Główne zadania na stanowisku:

  • Księgowanie dokumentów księgowych i ich weryfikacja pod względem podatkowym i rachunkowym;
  • Sprawdzanie kompletności dowodów ujętych w rejestrach zakupu i sprzedaży;
  • Wyjaśnianie opisu dokumentów księgowych z osobami je wystawiającymi;
  • Nadzór nad obrotem gotówkowym;
  • Przygotowywanie sprawozdań do GUS;
  • Wystawianie faktur sprzedaży;
  • Ewidencja środków trwałych;

Opis wymaganych kompetencji od Kandydatek/Kandydatów

  • Wykształcennie kierunkowe średnie, preferowane wyższe;
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku księgowej;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • praktyczna, bardzo sprawna znajomość Excel, oraz Symfonia;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodzielność w działaniu;
  • chęć rozwoju kompetencji zawodowych w Dziale Księgowości ( np.awanse pionowe, czy poszerzenie o kompetencje kadrowo – płacowe);

 Nasz Klient oferuje:

  • Pełen rozwój kompetencji zawodowych także poprzez zindywidualizowane szkolenia i studia podyplomowe;
  • Samodzielność w działaniu i adekwatny do kompetencji pakiet wynagrodzenia;
  • Bardzo przyjazną, nastawioną na współpracę, atmosferę pracy;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV)

na adres: biuro@personalhr.pl

z dopiskiem Księgowa/Księgowy_styczeń_2020

"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Personal HR danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Firma Personal HR jest wpisana do rejestru Agencji Doradztwa Personalnego pod nr 18135.