13.12.2021
szkolenia dla biegłych rewidentów

Informacje organizacyjne:

• Liczba godzin: 8
  • Blok: Rachunkowość 8 godz.
  • Termin szkolenia: 13 grudnia 2021 r.
  • Harmonogram zajęć:
    ·       9.00 – 16.00
  • W ramach szkolenia zapewniamy:
    ·       materiały szkoleniowe,
    ·       zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.
  • Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest dokonanie zgłoszenia i opłata min. 7 dni przed jego rozpoczęciem.
  • Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem Internetu przy użyciu platformy do zdalnego prowadzenia zajęć ClickMeeting.
  • Wymagania techniczne: komputer lub urządzenie mobilne (telefon, tablet ) z głośnikiem oraz dostęp do Internetu. Dla zapewnienia bezproblemowego przebiegu szkolenia, zalecamy korzystać z najaktualniejszych wersji przeglądarki Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge.
  • Opłatę za szkolenia prosimy uiścić przelewem na konto:
    PKO BP I Oddz. Poznań nr 42 1020 4027 0000 1102 0031 0219
    Po dokonaniu opłaty na powyższe konto przed szkoleniem prześlemy link do dostępu do spotkania video z wykładowcą za pomocą platformy ClickMeeting oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej.
    Podstawą do uzyskania zaliczenia kursu jest obecność na zajęciach i aktywny w nich udział.

Wykładowca:

• dr Dorota Anna Mikulska - ekonomista, biegły rewident, członek Regionalnej Rady RO PIBR w Lublinie, wieloletni wykładowca uczelni wyższych, biegły sądowy, autor licznych publikacji z zakresu rachunkowości i rewizji finansowej, ekspert wydawnictwa Wolters Kluwer SA. Posiada bogate doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych oraz prowadzeniu szkoleń, w tym obligatoryjnych dla biegłych rewidentów. Prowadzi własną kancelarię audytorską.

Podstawowe cele szkolenia (w tym oczekiwane efekty kształcenia):

• Omówienie przepisów krajowych i międzynarodowych regulujących przygotowanie rachunku przepływów pieniężnych
  • Zapoznanie z techniką przygotowywania rachunku przepływów pieniężnych dla celów sprawozdania finansowego
  • Omówienie na praktycznych przykładach elementów RPP w szczególności ze zwróceniem uwagi na korekty wyniku finansowego w metodzie pośredniej