JAK ZOSTAĆ CZŁONKIEM KLUBU MŁODYCH KSIĘGOWYCH?

  • Pracujesz w księgowości lub uczysz się na specjalności rachunkowość, finanse, podatki?
  • Nie ukończyłeś 35 roku życia?
  • Swoją przyszłość wiążesz z zawodem księgowego, doradcy podatkowego, biegłego rewidenta lub innym z zakresu rachunkowości, finansów i podatków?
  • Chcesz poszerzyć swoją wiedzę i dowiedzieć się wielu ciekawych informacji związanych z rachunkowością, podatkami i finansami?
  • Chcesz poznać ludzi w swoim wieku z podobnymi zainteresowaniami?
  • Chcesz zintegrować się ze środowiskiem osób skupionych w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce?

Jeżeli TAK to nie zastanawiaj się i nie zwlekaj, bo to Ty właśnie powinieneś zostać członkiem KLUBU MŁODYCH KSIĘGOWYCH!!!

Klub Młodych Księgowych działa przy Oddziale Terenowym SKwP w Poznaniu, dlatego aby zostać członkiem Klubu należy być członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce!

Osoby niebędące jeszcze członkami SKwP powinny wypełnić dwie deklaracje:

1. deklarację członkowską SKwP;

2. deklarację przynależności do Klubu, a następnie wysłać pod adres kmk@skwp.poznan.pl;

Osoby będące już członkami SKwP wystarczy, że wyślą mail pod adres kmk@skwp.poznan.pl deklarację przynależności do Klubu.

Na deklaracji przynależności do Klubu (w odróżnieniu od deklaracji członkowskiej SKwP) nie jest wymagany własnoręczny podpis. Wystarczy przesłanie jej jako załącznik do maila, a w miejscu podpisu wpisanie imienia i nazwiska.

Oczywiście wszystkie zainteresowane osoby mogą zapisać się do Klubu, jak i do Stowarzyszenia, w ostatni wtorek miesiąca na comiesięcznych odczytach oraz na spotkaniach Klubu.

Członkostwo w Klubie nie wiąże się z żadną dodatkową opłatą! Członkowie Klubu płacą takie same składki jak pozostali członkowie Stowarzyszenia - 10 złotych miesięcznie.

Członkowie Oddziału Wielkopolskiego będący studentami (do 26 roku życia) mogą skorzystać ze zniżki w opłacaniu składek. Minimalna składka dla tych osób wynosi 24 zł rocznie. Aby skorzystać ze zniżki należy złożyć oświadczenie i dokonywać jego aktualizacji w razie zaistnienia zmian w uprawnieniach do zniżki.

  • Chcesz wstąpić do Klubu Młodych Księgowych?
  • Nie na wszystkie pytania uzyskałeś odpowiedź?
  • Masz wątpliwości, które nie zostały rozwiane?
  • Chcesz podzielić się swoimi sugestiami i pomysłami?

oświadczenie zniżki w składkachNapisz: kmk@skwp.poznan.pl

Ziębicka 18
60-164 Poznań

tel. 61 8630 480
tel. +48 452040111

szkolenia@skwp.poznan.pl
sekretariat@skwp.poznan.pl

PKO BP SA I O/M 42 1020 4027 0000 1102 0031 0219